قرارداد همکاری بین جهاد دانشگاهی و شرکت توزیع برق استان ایلام منعقد شد

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۶ کد : ۳۰۵۵۱ فرهنگی عمومی تاپ خبر
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از عقد قرارداد همکاری بین این شرکت و جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام خبر داد.
قرارداد همکاری بین جهاد دانشگاهی و شرکت توزیع برق استان ایلام منعقد شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، «محمد محمدیان شمالی» در حاشیه تبادل این قرارداد که به امضائ هادی شیرخانی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان و سیدغلامرضا حسینی رییس جهاد دانشگاهی رسیده، اظهار کرد: شرکت توزیع برق آخرین حلقه توزیع و به مثابه یک موجود زنده است که باید مداوم از آن مراقبت کرد تا پایداری تامین برق و رفاه عمومی به بهترین شکل محقق شود و همه‌ی شهروندان می‌توانند در این زمینه موثر باشند.

محمدیان‌شمالی با تقدیر از همکاری و دلسوزی‌های اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرنگاران همواره چراغ راه این شرکت برای اطلاع‌رسانی عالمانه و دقیق در این زمینه بوده‌اند و با همت این عزیزان در کنار تلاش شبانه‌روزی شرکت، سال گذشته با وجود مشکلات فراوان قطعی برق نداشتیم.

وی تاکید کرد: خوشبختانه جهاددانشگاهی به پشتوانه رسانه‌های خود از جمله خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) تاکنون توانسته است در جریان‌سازی در زمینه‌های مختلف به بهترین شکل نقش‌آفرینی کند.

«سیدغلامرضا حسینی» عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی و رئیس واحد ایلام نیز با تقدیر از زحمات شرکت برق اظهار کرد: این نهاد آماده کمک به دستگاه‌های مختلف بخش دولتی و خصوصی در زمینه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی است.

وی تاکید کرد: بازتاب واقعی اخبار، سرعت و دقت در انتشار اخبار پرهیز از افراط و تفریط، توجه به مخاطب و ایجاد اعتماد پایدار بین رسانه و مخاطب، صداقت و امانت‌داری در انتشار اخبار و  پرهیز از ایجاد تنش‌های آسیب‌زا در افکار عمومی از جمله اولویت‌های خبرگزاری ایسنا است.


نظر شما :