برگزاری مراسم نکوداشت ملی منابع انسانی در جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۷ کد : ۲۹۷۰۴ عمومی تاپ خبر
به مناسبت روز ملی منابع انسانی با حضور ریاست محترم جهاد دانشگاهی واحد ایلام همزمان با سراسر کشور از اعضای واحد با حفظ فاصله اجتماعی تقدیر و تشکر شد.
برگزاری مراسم نکوداشت ملی منابع انسانی در جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام

گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، روز 25 فروردین ماه، مصادف با روز بزرگداشت عطار نیشابوری به نام «روز ملی منابع انسانی» نامگذاری شده است. بر این اساس به منظور تکریم سرمایه انسانی و ترویج فرهنگ پاسداشت منابع انسانی پیشرو، شکوفا، نوآور، پویا و با نشاط در جهاد دانشگاهی، گردهمایی مجازی با حضور روسا، معاونان پشتیبانی و کنشگران منابع انسانی و امور اداری واحدهای سازمانی، در تاریخ 24 فروردین ماه به دلیل تقارن با آغاز ماه مبارک رمضان در محل جهاد دانشگاهی برگزار گردید.

با توجه به وضعیت اپیدمی کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده برنامه‌هایی در جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام همزمان با سایر واحدهای جهاد دانشگاهی در سراسر کشور به صورت حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و مجازی به شرح ذیل برگزار شد:

  • دیدار رئیس واحد و معاون پشتیبانی با اعضای منتخب واحد
  • تقدیر رئیس واحد از زحمات منابع انسانی و اهدا هدایا و تقدیر از امور اداری واحد و اهدای هدیه به ایشان
  • قراردادن اطلاعیه تبریک در سایت روابط عمومی و کانال
  • شرکت در وبینار و کارگاه آموزشی با موضوعات انگیزشی منابع انسانی

گفتنی است اعضای جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام به صورت آنلاین در وبینار تدارک دیده شده‌ی جهاد دانشگاهی کشور با سخنرانی دکتر ناصر میرسپاسی (متخصص منابع انسانی و استاد تمام دانشگاه عالی دفاع ملی)، دکتر علی‌اصغر پورعزت (استاد تمام گروه مدیریت دانشگاه تهران) و دکتر محمدرضا پورعابدی (دکترای مدیریت منابع انسانی) شرکت نمودند.

 


نظر شما :