گرامیداشت ولادت با سعادت امام علی (ع) در جهاد دانشگاهی واحد ایلام

۰۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۶ کد : ۲۸۵۳۸ عمومی
به مناسب ولادت باسعادت حضرت امیرالمومنین علی (ع)؛ مراسم پیاده روی اعضای جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در محل پارک جنگلی چغاسبز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
گرامیداشت ولادت با سعادت امام علی (ع) در جهاد دانشگاهی واحد ایلام

روز پنج شنبه مورخ 7 اسفندماه 99؛ به مناسبت ولادت باسعادت امیرالمومنین علی علیه السلام مراسم پیاده رویی در محل پارک جنگلی چغاسبز برگزار گردید. در این مراسم که خانواده‌های اعضا جهاد دانشگاهی واحد ایلام حضور داشتند رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، مهندس «سیدغلامرضا حسینی» ضمن تبریک این روز مبارک و آرزوی سلامتی برای همکاران و خانواده‌های آنها اظهار کرد نهج البلاغه سرشار از نکته‌ها و مفاهیم انسان‌ساز است که متاسفانه محل رجوع نیست اما همت، اراده، پشتکار، مشورت، صبر و برنامه‌ریزی که بسیار هم در این کتاب مقدس ذکر شده است باعث پیشرفت و پیشبرد جهاد دانشگاهی واحد ایلام و پشت سر گذاشتن مشکلات عدیده ما شد.

وی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مبارزه با ویروس منحوس کرونا اشاره کرد و گفت: بیش از یک سال است این ویروس وارد زندگی ما شده است و نیاز داریم به دور از استرس، اضطراب و حساسیت‌های بیش از حد، تنها و تنها اخبار وزارت بهداشت و توصیه‌های کادر درمان را مدنظر داشته و با رعایت بهداشت بخصوص استفاده از ماسک، شستشوی مرتب دست‌ها و فاصله گذاری اجتماعی و در خانه ماندن از سلامتی خود و خانواده حفاظت کنیم.

در این مراسم با اهدای کارت هدیه و پیاده روی کوتاهی این روز حجسته، گرامی داشته شد.


نظر شما :