مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام:

تجربه بسیار خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی داریم

۱۹ آبان ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۳ کد : ۲۴۵۳۰ عمومی تاپ خبر
مدیرکل ورزش و جوانان استان از همکاری‌ها و هم‌افزایی‌های جهاددانشگاهی ایلام تقدیر کرد.
تجربه بسیار خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی داریم

دکتر «مظفر علیشائی» در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی ایلام اظهار کرد: تجربه بسیار خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی داریم و این همکاری شایسته موجب تداوم فعالیت‌های مشترک در سطح ملی برای توسعه استان شده است.

وی با بیان اینکه روحیه مشارکت‌جویی جهاددانشگاهی برای ما انگیزه‌بخش است، تصریح کرد: جهاددانشگاهی در این زمینه یک الگوی بسیار شایسته است و اجرای موفق طرح‌هایی مانند سربازماهر و مرکز نوآوری و شکوفایی جوانان استان از جمله نتایج روحیه هم‌افزایی در بین جهادگران دانشگاهی است.

«سید غلامرضا حسینی» عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی و رئیس واحد استان ایلام نیز با اشاره به اهمیت ضرورت نشاط و شادابی در جامعه و فراهم کردن شرایط برای این مولفه‌ی مهم در زندگی اظهار کرد: خوشبختانه از زمان مدیریت آقای دکتر علیشائی فعالیت‌های خوبی در این زمینه انجام شده است.

وی با تاکید بر تداوم همکاری‌های جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان استان ایلام، تصریح کرد: مرکز نوآوری و شکوفایی جوانان استان نمونه‌ی هم‌افزایی و همکاری بین ورزش و جوانان و جهاددانشگاهی است که خوشبختانه در سطح ملی شناخته شده وبرای جوانان استان ایلام فرصت‌های بکری را  بوجود آورده است.

حسینی با اشاره به پتانسیل‌های استان در زمینه‌های مختلف، گفت: هم‌افزایی بین نخبگان و سازمان‌های دولتی و دانشگاه‌ها و مراکز علمی و نهادهای توسعه‌ای می‌تواند زمینه‌ی توسعه استان را فراهم کند.

کلید واژه ها: سازمان ورزش و جوانان ایلام مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام مظفر علیشائی سید غلامرضا حسینی جهاد دانشگاهی رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام جهاد دانشگاهی ایلام جهاددانشگاهی ورزش جوانان


نظر شما :