پیام تسلیت رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در پی شهادت اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام

۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۰ کد : ۲۴۵۰۷ عمومی تاپ خبر
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، شهادت بانوی فداکار دکتر افسانه حسنوند عموزاده را تسلیت گفت.
پیام تسلیت رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در پی شهادت اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام

متن پیام تسلیت سید غلامرضا حسینی به شرح ذیل می باشد:

انا لله و انا الیه راجعون

با کمال تاسف با خبر شدیم سرکار خانم دکتر افسانه حسنوند عموزاده از پزشکان مراکز درمانی، بر اثر ابتلا به ویروس کرونا به شهادت رسیده‌اند.
خبر شهادت اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام، پزشکی فداکار، ایثارگر و متعهد به خدمت برای مردم و در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کووید ۱۹ به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت کشور پیوست، موجب تاثر و تالم شدید این جانب و سایر همکارانم در جهاد دانشگاهی گردید.
بدون شک از دست دادن این عزیزان که با تخصص خود می‌توانند جان بسیاری از انسان ها را نجات دهند بسیار باعث تاثر  و تاسف است چرا که با فقدان آنها جامعه و مردم از خدمات ارزشمندشان محروم خواهند شد.
امیدوارم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و جدی گرفتن این ویروس منحوس دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیز هم استانی بخصوص کادر زحمت کش درمان نباشیم.
این جانب با قلبی سرشار از اندوه، عروج اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام را به خانواده داغدار ایشان، آقای دکتر پرویز کریمی، جامعه پزشکی و تمام کارکنان حوزه سلامت و مردم شریف استان تسلیت عرض نموده و برای آن زنده یاد علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت دارم

کلید واژه ها: شهید شهید سلامت ایلام رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام جهاد دانشگاهی ایلام


نظر شما :