جانشین فرماندهی انتظامی استان ایلام:

نیازمند تعامل و همفکری علمی جهاددانشگاهی هستیم

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۹:۳۰ کد : ۲۱۴۹۴ عمومی تاپ خبر
نیازمند تعامل و همفکری علمی جهاددانشگاهی هستیم

جانشین انتظامی استان ایلام در چهلمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی، ضمن دیدار با رئیس جهاددانشگاهی واحد استان و بازدید از بخش های مختلف این نهاد، پیام تیریک فرماندهی انتظامی استان را تقدیم و بر تداوم همکاری‌های مشترک تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، سرهنگ «شهاب عزیززاده» در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی با تبریک سالروز تاسیس جهاددانشگاهی اظهار کرد: نیروی انتظامی در حال طی کردن مسیر هوشمندسازی و علمی شدن است و در این راه نیازمند تعامل و همکاری و همفکری نهادهای علمی مانند جهاددانشگاهی است.

وی با بیان اینکه در طول این سال‌ها از هیچ کمکی به نهادهای علمی دریغ نکرده‌ایم، تصریح کرد: مجموعه انتظامی استان آماده هرگونه همکاری با نهادهای علمی و پژوهشی و استفاده از ایده‌های صاحب‌نظران است.

غلامرضا حسینی، رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، نیز در این دیدار ، ضمن قدردانی از زحمات مجموعه انتظامی استان، اظهار کرد: هر شهروندی با مشاهد مامور انتظامی احساس امنیت می‌کند و این بزرگ‌ترین ارزش برای این نیروی انقلابی و سختکوش در جهت حفظ امنیت جامعه است.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی در زمینه توسعه خط شکن است، گفت: این نهاد در دوران دفاع مقدس و امروز در تحریم‌های ظالمناه با ساختار سازی و الگوسازی در زمینه‌های مختلف کارهای بزرگی را انجام داده است.

حسینی تصریح کرد: مرکز نوآوری و شتابدهی آماده است تا برنامه‌های مورد نظر نیروی انتظامی را در قالب استارتاپ‌ها برگزار کند.

وی با تشریح پتانسیل‌های جهاددانشگاهی در زمینه‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی و آموزش ابراز امیدواری کرد این همکاری‌ها روز به روز بیشتر و زمینه بهره‌مندی پرسنل سختکوش انتظامی و خانواده‌های آنان از این خدمات بیشتر شود.

در این دیدار پیام تبریک سردار یاری فرمانده انتظامی استان تقدیم رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام شد.


نظر شما :