مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام:

رشته‌های جدید علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام فرصتی عالی برای اشتغال جوانان است

۰۵ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۶ کد : ۱۸۴۵ آموزشی تاپ خبر
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در بازدید از جهاد دانشگاهی ایلام گفت: ارایه رشته‌های آموزشی جدید مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در حوزه فناوری فرصتی عالی برای اشتغال جوانان است.
رشته‌های جدید علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام فرصتی عالی برای اشتغال جوانان است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، عباس بیرامی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام 5 شهریور در جریان بازدید از ستاد راهبری طرح ملی توسعه مشاغل نوین خانگی در این واحد، اظهار کرد: دادن مشاوره به متقاضیان ایجاد شغل خانگی و تقسیم متقاضیان بر اساس میزان مهارت و توانمندی و اتصال آنها به پشتیبان در این طرح کار بسیار خوبی است و این فرایند موجب ایجاد اشتغال پایدار خانگی می‌شود.

وی گفت: اتصال متقاضیان به برندهای کشوری پس از انجام درست مراحل اولیه طرح، نتیجه می‌دهد ضمن اینکه باید برندهایی که خاستگاهشان استان ایلام است تقویت شوند.

بیرامی در این زمینه به محصول عسل استان اشاره کرد و افزود: اگر این محصول تقویت شود و برند استانی پیدا کند اشتغالزایی خوبی خواهد داشت.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام همچنین در بازدید از مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام از ارایه رشته‌های جدید در حوزه فناوری نظیر بازی‌سازی رایانه‌ای، انیمیشن، تجارت الکترونیک و ... در این مرکز ابراز خرسندی کرد و گفت: ارایه چنین رشته‌های آموزشی جدید و متناسب با نیاز بازار کار در استان، فرصتی عالی برای اشتغال جوانان است.

وی همچنین در بازدید از امکانات و تجهیزات آموزشی و همچنین مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام با اشاره به حسن همکاری‎های گذشته با این نهاد بر تداوم و تعامل بیشتر این دو مجموعه در حوزه‌های مختلف تأکید کرد.

اضافه می‌شود، در جریان این بازدید سید غلامرضا حسینی، رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام نیز گزارش از فعالیت‌های این نهاد ارایه کرد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام علمی کاربردی فناوری اطلاعات بیرامی


نظر شما :