مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام:

فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در زمینه‌های مختلف قابل تحسین است

۲۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۵ کد : ۱۷۷۵ تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام در جریان بازدید از بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی واحد ایلام گفت: فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در زمینه‌های مختلف قابل تحسین است.
فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در زمینه‌های مختلف قابل تحسین است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، ضیاء رضایی، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام 29 مرداد در بازدید از ستاد راهبری طرح نوین توسعه مشاغل خانگی در این واحد اظهار کرد: ما در زمینه فرش استعدادهای بسیار خوبی داریم به گونه‌ای که هم اکنون تندباف ترین بافنده فرش ابریشم ایران اهل استان ایلام است و باید به آنها برای اشتغال و درآمد پایدار کمک کنیم.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه هم اکنون فرش استان ایلام با برند کاشان و قم و برخی استان‌های دیگر عرضه می‌شود گفت: مزیت اصلی این طرح، تلاش برای بازاریابی و فروش محصول است که در حال حاضر مشکل اصلی ماست.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام افزود: ما برای تعامل و و همکاری با جهاد دانشگاهی ایلام در این طرح آمادگی کامل داریم و تسهیلات خوبی هم به افراد تحت پوشش خود که در این طرح، اشتغال ایجاد کنند، خواهیم داد.

رضایی همت جهاد دانشگاهی ایلام در افزودن رشته تولید و تکثیر زالو را به طرح ستود و گفت: این رشته می تواند اشتغالزایی خوبی در استان ایجاد کند و ما آماده همکاری هستیم.

وی همچنین در بازدید از مرکز رشد محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام فعالیت‎های این مرکز در زمینه اهلی‎سازی گیاهان دارویی بومی استان ارزشمند توصیف کرد و افزود: تولید و فرآوری گیاهان دارویی زمینه خوبی برای اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همچنین در بازدید از امکانات و ظرفیت‌های آموزشی جهاد دانشگاهی واحد ایلام با اشاره به حسن همکاری‌های مشترک و تعاملات گذشته بر توسعه و تداوم این فعالیت‌ها تأکید کرد.

اضافه می‌شود، رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام نیز در جریان این بازدید گزارشی از فعالیت‌ها و توانمندی‌های این واحد را در زمینه‌های مختلف تشریح کرد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام رضای مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ایلام طرح نوین توسعه مشاغل خانگی


نظر شما :