شهردار ایلام

جهاد دانشگاهی نهادی توانمند برای اجرای کارهای سخت است

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۲ کد : ۱۶۲۹ عمومی
شهردار ایلام در بازدید از بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: جهاد دانشگاهی نهادی توانمند برای اجرای کارهای سخت است.
جهاد دانشگاهی نهادی توانمند برای اجرای کارهای سخت است

به گزرش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، طالب صادقیان، شهردار ایلام 20 مرداد در جریان بازدید از بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این واحد آشنا شد.

شهردار ایلام در جریان بازدید از ستاد راهبری طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی ایلام، این طرح را طرحی جامع و نتیجه بخش عنوان کرد و گفت: کمک اساسی به متقاضیان طرح در زمینه یافتن بازار فروش است که اگر محقق شود اشتغال خانگی به معنی واقعی تحقق یافته است.

صادقیان با بیان اینکه پشتیبانی از متقاضیان در زمینه تولید، کار بزرگی است که در طرح‌های اشتغالزای پیشین نادیده گرفته شده بود و کمک بزرگی برای پایدار کردن شغل است، افزود: تمرکز طرح بر توانمندی‌های سنتی ایلام که اکنون می‌تواند تولید شود گام مهمی است و باید تا تحقق نهایی پی‌گیری شود، ضمن اینکه متقاضیان باید آموزش دقیق و عمیق ببینند.

وی ایجاد اشتغال خانگی بدون اتکا به وام بانکی را کاری سخت دانست و خاطر نشان کرد: این کار تنها از عهده نهاد توسعه‌ای و علمی جهاد دانشگاهی برمی‌آید و ما نگران آینده طرح نیستیم چون این نهاد توانمند مجری آن است.

شهردار ایلام همچنین در بازدید از مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی واحد ایلام با توانمندی‌های این مرکز در زمینه اهلی سازی انواع گیاهان دارویی بومی استان آشنا شد و گفت: شهرداری ایلام آمادگی خود را در زمینه کشت و توسعه گیاهان دارویی در فضاهای سبز شهری با همکاری جهاد دانشگاهی اعلام می‌کند.

صادقیان همچنین در بازدید از امکانات آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام بر توسعه همکاری‌های علمی، آموزشی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در این واحد تأکید کرد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام شهردار ایلام طرح نوین توسعه مشاغل خانگی گیاهان دارویی


نظر شما :