پیشنهاد رییس جهاددانشگاهی استان برای تاسیس مدرسه شناختی در ایلام

۰۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۸ کد : ۱۵۴۸ آموزشی
رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: مهارت‌آموزی و هدایت تحصیلی صحیح، نیاز اساسی جامعه‌ی امروز است و جهاددانشگاهی می‌تواند در این زمینه به آموزش و پرورش کمک کند.
پیشنهاد رییس جهاددانشگاهی استان برای تاسیس مدرسه شناختی در ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، سیدغلامرضا حسینی، رییس این واحد 9 خرداد در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار کرد: جهاد دانشگاهی با ساختار منعطف خود تجربیات خوبی در زمینه تیم‌سازی، شبکه‌سازی و مهارت‌آموزی دارد و می‌تواند در این زمینه‌ها با آموزش و پرورش همکاری کند.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی یک زنجیره علمی در سراسر کشور ایجاد کرده و مورد توجه مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: مهارت‌آموزی و هدایت تحصیلی نیاز اساسی جامعه‌ امروز است و جهاددانشگاهی می‌تواند در این زمینه به آموزش و پرورش کمک کند.

حسینی با تأکید بر اینکه موانع اجتماعی متعددی بر سر راه توسعه وجود دارد، تصریح کرد: می‌توان برای عبور از این موانع با همکاری و تلاش بیشتر مراکز علمی کارهای ارزنده‌ای را انجام داد.

وی برای راه‌اندازی مدرسه شناختی اعلام آمادگی کرد و گفت: راه‌اندازی این مدرسه می‌تواند زمینه تحول در تعلیم و تربیت را بوجود آورد.

اسفندیار رستم‌زاد، مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه تجربه‌ خوبی از همکاری با جهاددانشگاهی در زمینه آموزش ضمن خدمت کارکنان داریم، گفت: امیدواریم جهاد دانشگاهی در هدایت تحصیلی دانش‌آموزان و آموختن مهارت‌ها بیش از گذشته و هدفمند به آموزش و پرورش کمک کند.

وی از ایده نمایش فیلم‌های صنعتی توسط جهاد دانشگاهی برای دانش‌آموزان در فصل تابستان استقبال و ابراز امیدواری کرد زمینه کمک به آموزش و پرورش با کمک طرح‌های نظرسنجی فراهم شود

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام مدرسه شناختی آموزش و پرورش ایلام


نظر شما :