رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام:

جهاد دانشگاهی توانمندی‌های خود را در عمل ثابت کرده است

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۰ کد : ۱۵۴۴ عمومی تاپ خبر
مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام در جریان بازدید از جهاد دانشگاهی واحد ایلام گفت: جهاد دانشگاهی توانمندی‌های خود را در عمل ثابت کرده است.
جهاد دانشگاهی توانمندی‌های خود را در عمل ثابت کرده است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، رحمت الله قیصوری، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام ۱۶ مرداد در این بازدید ضمن تبریک سی و ‌ هشتمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی توانمندی‌های خود را در عمل ثابت کرده است.

 وی همچنین از ستاد راهبری طرح نوین توسعه مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی ایلام بازدید کرد و گفت: در این طرح نقص‌های موجود در طرح‌های اشتغالی قبلی رفع شده است که این مهم توانمندی جهاد دانشگاهی در عرصه کارآفرینی را نشان می‌دهد.

قیصوری افزود: سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی در جریان طرح مشاغل خانگی به تجارب بسیار موثری رسیده است که در آینده بسیار مفید خواهد بود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: نقش‌آفرینی جهاد دانشگاهی در این زمینه نمونه‌ای از کنکاش عالمانه در مزیت‌های استان به منظور تسریع حرکت به سمت توسعه و رفع مسئله بیکاری است.

در این بازدید سید غلامرضا حسینی رئیس جهاد دانشگاهی واحد ایلام نیز گزارشی از توانمندیها و ظرفیت‌های این واحد ارائه کرد و به تشریح نحوه اجرای طرح مشاغل خانگی در استان پرداخت.

کلید واژه ها: قیصوری جهاد دانشگاهی ایلام


نظر شما :