معاون امور اقتصادی استاندار ایلام بیان کرد:

جهاد دانشگاهی؛ نقش‌آفرین در جاده توسعه کشور

۱۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۰۰ کد : ۱۳۲۱ عمومی تاپ خبر
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام در بازدید از جهاد دانشگاهی واحد ایلام گفت: جهاد دانشگاهی در جاده توسعه کشور برای خود نقش تعریف کرده است و همواره با نگاه حل مسئله به صورت علمی وارد شده است.
جهاد دانشگاهی؛ نقش‌آفرین در جاده توسعه کشور

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام ایوب دویشی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام 9 مرداد به مناسبت سی‌ و هشتمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی از بخش‌های مختلف این واحد بازدید به عمل آورد و با تبریک این مناسبت اظهار کرد: هر جا بحرانی دیده‌ایم حضور جهاد دانشگاهی را برای حل آن مشاهده کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی همواره در کنار مدیریت اجرایی کشور بوده است، گفت: این نهاد انقلابی با ایده‌پردازی همواره به نظام اجرایی کشور کمک کرده است.

درویشی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی خود را با عملکردش تعریف کرده است، افزود: جهاد دانشگاهی نهادی چابک است که خود را درگیر بروکراسی و پیچ و خم‌های اداری نکرده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در جاده توسعه کشور برای خودش نقش تعریف کرده است گفت: این مجموعه همواره به مسائل با نگاه حل مسئله و به صورت علمی وارد شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام در جریان بازدید از ستاد راهبری طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، کیفیت اجرای طرح در مرحله ثبت نام و غربالگری مثبت ارزیابی و از بسته شدن زودهنگام سامانه در حین ثبت نام متقاضیان استان، گلایه کرد.

وی همچنین در بازدید از ستاد راهبری طرح نوین مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی واحد ایلام اظهار کرد: این طرح می‌تواند خلایی که در ایجاد اشتغال در استان داریم را پر کند.

درویشی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی می‌خواهد در جریان این طرح حلقه‌های اشتغال را به یکدیگر متصل و اشتغال پایدار ایجاد کند گفت:  پیشنهاد ما این است که جهاد دانشگاهی مطالعات لازم را به عمل آورد و آن را از مشاغل خانگی به دیگر مشاغل تعمیم دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام تلاش این طرح را ایجاد اشتغال خانگی و بهبود روند تولید دانست و خاطرنشان کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ ما مشکل مدیریتی دارند، برخی نیز به بازار مناسب دسترسی ندارند در اینجا برای این معضلات فکر شده است که امیدواریم این الگو به سایر فرم‌های اشتغالزایی نیز سرایت کند.

وی همچنین در بازدید از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه ایلام اظهار کرد: ایسنا رسانه‌ای به روز با احاطه کامل و با گرایش اصلاح جامعه است.

اضافه می‌شود، در جریان این بازدید سید غلامرضا حسینی، رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گزارشی از فعالیت‌های این واحد را ارایه کرد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام درویشی معاون امور قتصادی


نظر شما :