با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و جهاددانشگاهی انجام شد؛

برگزاری کارگاه توانمندسازی استانی سفیران اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر

۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۶ کد : ۵۵۹۸ اخبار آموزشی
کارگاه دو روزه‌ی‌ توانمندسازی استانی سفیران اجتماعی با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و جهاددانشگاهی برگزار شد.
برگزاری کارگاه توانمندسازی استانی سفیران اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر

 

 

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، «رشیدی» دبیر کمیته سازمان‌های مردم نهاد و توسعه مشارکت‌های مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر 7 اسفند در ابتدای این کارگاه اظهار کرد: اولین هدف این کارگاه هم‌اندیشی و استفاده از ایده‌های دبیران و اعضای سمن‌هاو به اشتراک گذاشتن ایده‌ها است.

وی با بیان اینکه کمیته سازمان‌های مردم نهاد و توسعه مشارکت‌های مردمی از کمیته‌های برجسته و شاخص در این زمینه است، گفت: 300 دوره ضمن خدمت با موضوع برقراری ارتباط موثر با دیگران داریم که سازمان‌های مردم‌نهاد نقش مهمی در این عرصه دارند.

دبیر کمیته سازمان‌های مردم نهاد و توسعه مشارکت‌های مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، نظارت بر اجرای فعالیت‌های سمن‌ها و ایجاد اشتغال برای بهبودیافتگان، تشکیل اتاق فکر سازمان‌های مردم‌نهاد، دعوت مستمر از اعضای سمن‌ها در جلسات و انعکاس دقیق گزارش‌ها را از جمله انتظارات دبیرخانه از اعضای سمن‌ها اعلام کرد.

در این کارگاه مهندس «جعفریان» ، «فناوری اطلاعات در سازمان» و دکتر «حسین هاشمی» ، «نحوه‌ی ارتباط موثر با محیط و دیگران» را تدریس کردند


نظر شما :