پیام رئیس جهاددانشگاهی ایلام به مناسبت روز خبرنگار

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۹ کد : ۱۰۴۵۱ اخبار فرهنگی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی ایلام به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.
پیام رئیس جهاددانشگاهی ایلام به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، پیام مهندس «سیدغلامرضا حسینی» به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نون و القلم و ما یسطرون

با تلاش و کوشش دولت تدبیر و امید ایجاد بستری مطلوب جهت توسعه زیر ساخت مناسب فضای مجازی و توسعه کانالهای ارتباطی موجب انتقال هر چه سریعتر اخبار و رویداد ها به مخاطبان شده است .


 «دانستن حق مردم است» و قطعا رسانه ها میتوانند با اطلاع رسانی اخبار و افزایش سطح اگاهی جامعه ، ایران اسلامی را به سمت توسعه و سر افرازی نقش افرینی کنند.

به شکرانه الهی و همت بلند مسولین به ویژه تلاش مستمر و پیگیریهای استاندار فهیم و فرهیخته استان جناب اقای مهندس سلیمانی دشتکی استان ایلام  از جنبه های اقتصادی ،اجتماعی ، فرهنگی و زیر بنایی رشد و پیشرفت چشمگیری داشته است و نقش افرینی رسانه ها در ارائه اخبار و انعکاس تلاش شبانه روزی مسولین خدوم استان و تحلیل چالشها، فرصتها  و تهدیدات بسیار اثر گذار بوده است.

جهاددانشگاهی واحد استان ایلام به واسطه‌ی داشتن خبرگزاری‌های ایسنا، ایکنا و سینا‌پرس و دارا بودن پشتوانه‌ی آموزشی آمادگی دارد تا در خدمت به این قشر فرهیخته تمام تلاش خود را به کار گیرد.
 فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران دلسوز ،متعهد ،خوش فکر  ، صبور به ویژه اصحاب رسانه استان ایلامی تبریک عرض می نمایم . از خداوند منان تداوم فعالیت و توفیق روزافزون این عزیزان را در همه عرصه ها خواستارم.


نظر شما :