رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام:

مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایلام از استانداردترین مراکز استان است

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۱ کد : ۱۰۴۲۳ اخبار عمومی
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام گفت: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایلام از نظر شاخص‌ها و استاندردهای آموزشی مانند کیفیت فضا و نیروهای مجرب یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین مراکز است و بسیار موفق عمل کرده است.
مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایلام از استانداردترین مراکز استان است

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام،  دکتر«اسفندیار محمدی» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: جهاددانشگاهی از بدو تاسیس منشاء خدمات فراوانی بوده و هر وز بر گستره‌ی فعالیت‌های خود بر اساس نیازهای روز جامعه در عرصه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی افزوده است.

وی یکی از موفقیت‌های جهاددانشگاهی را تاسیس موسسه علمی کاربردی و مراکز علمی کاربردی دانست و تصریح کرد: خوشبختانه این موسسه و مراکز آن در واحدهای جهاددانشگاهی توانسته است با شناسایی نیازهای جامعه در راستای افزایش مهارت‌های دانشجویان گام بردارد و به عنوان بازویی توانمند در استان‌ها ایفای نقش کند.

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان ایلام ادامه داد: خوشبختانه مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایلام از نظر شاخص‌ها و استاندردهای آموزشی مانند کیفیت فضا و نیروهای مجرب یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین مراکز است و بسیار موفق عمل کرده است.

محمدی ادامه داد: رشته‌های این مرکز نیز در واقع پاسخ به نیاز بازار کار و پرورش نیروی ماهر است و خوشبختانه مورد استقبال کم‌نظیر مشتاقان به ادامه تحصیل قرار گرفته است.

وی گفت: اخیرا این مرکز در راستای ماموریت‌های دانشگاه جامع اقدام به راه‌اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی کرده و مکان مناسبی برای برگزاری رویدادها ، فعالیت‌های پژوهشی و فن‌بازار است و پاتوق بسیاری از رویدادهای این دانشگاه خواهد شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام تصریح کرد: با تاکید بر اینکه مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در فعالیت‌های نوین و متناسب با ماموریت‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی پیشتاز است و نقش خود را به عنوان بازویی توانمند برای افزای مهارت در جامعه ایفا کرده است.

محمدی با اشاره به تعریف ماموریت برای دانشگاه‌ها در پاسخ به تقاضای جامعه، گفت: حهاددانشگاهی پیش از این به فکر شناخت مسائل جامعه و چاره‌جویی برای رفع آن بوده است و شاهد این مدعا هم راه‌اندازی رشته‌های متناسب با نیازهای جامعه بوده است.

وی گفت: خوشبختانه جهاددانشگاهی استان  با تعامل سازنده  با دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی همواره نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.


نظر شما :